środa, 2 lutego 2011

Prezentacja ustna z języka polskiego i korepetycje domowe - nowa oferta Maturity

Z przyjemnością informujemy, że w Centrum Edukacyjnym "Maturita" rozszerzyliśmy ofertę zajęć przygotowujących do matury. Oprócz standardowej oferty kursów maturalnych (feryjnego, intensywnego, standardowego i 2-etapowego) proponujemy dodatkowe formy zajęć w postaci warsztatów przygotowujących do prezentacji ustnej z języka polskiego oraz korepetycje domowe.

Prezentacja maturalna z języka polskiego - warsztaty.
Zajęcia mają formę warsztatów, czyli nie będzie to tylko i wyłącznie suchy wykład prezentujący teorię, lecz będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności "na żywo". Czas trwania warsztatów:12 godzin lekcyjnych, zrealizowanych w 3 panelach. Główny nacisk na warsztatach zostanie położony na omówienie następujących zagadnień:
  1. Jak przygotować materiały do prezentacji?
  2. Sposoby autoprezentacji, czyli jak mówić aby nas słuchano.
  3. Prezentacja próbna, sprawdzenie, czy przygotowana prezentacja pozwoli na uzyskanie jak najwyższej oceny.
Warsztaty mają Was przygotować nie do "zaliczenia" na 30%, ale do sięgnięcia po najwyższe noty.
Szczegóły oferty ->

Korepetycje domowe.
Z uwagi na sporą ilość zapytań o możliwość uczestniczenia w zajęciach w mniejszych grupach, przygotowaliśmy nową formę kursów maturalnych, czyli korepetycje domowe. Przeznaczone są dla grup znajomych lub przyjaciół, którzy chcą przygotowywać się do matury tylko we własnym gronie. Grupy nie będą większe niż 2 do 5 osób, a zajęcia będą odbywały się w domu uczniów. W ramach korepetycji domowych możecie wybrać realizację materiału według programu jednego z kursów maturalnych prezentowanych w naszej ofercie: feryjnego, intensywnego, standardowego i 2-etapowego.
Szczegóły oferty ->

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz