wtorek, 1 lutego 2011

Deklaracja maturalna - zostało tylko 7 dni!

Do 7 lutego należy zgłosić swoją ostateczną deklarację maturalną, a w niej listę wybranych przedmiotów dodatkowych. Wszyscy maturzyści zdają egzaminy pisemne na poziomie podstawowym z trzech przedmiotów: języka polskiego, języka obcego i matematyki. Dodatkowo możecie zdawać maksymalnie do sześciu przedmiotów na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. W deklaracji ostatecznej możecie również zmienić temat swojej prezentacji maturalnej z języka polskiego, jeżeli nie czujecie się zbyt pewnie w temacie, który wpisaliście na deklaracji wstępnej.

Teraz jeszcze macie czas na rozważania, czy nie warto dopisać dodatkowych przedmiotów zdawanych na egzaminie maturalnym. W ten sposób rozszerzycie listę potencjalnych kierunków, na których moglibyście rozpocząć studia. Zostało jeszcze trochę czasu na powtórzenie wiadomości. Sprawdźcie jeszcze raz interesujące Was kierunki studiów, a także zastanówcie się jakie macie szansę na oceny z poszczególnych przedmiotów. Być może tylko jeden dodatkowy przedmiot pozwoli Wam na wybór większej ilości kierunków, na które będziecie się mogli dostać!

Dla osób, które chciałyby zdawać dodatkowe przedmioty, lecz nie wiedzą, czy zdążą się przygotować z całego obowiązującego materiału, utworzyliśmy intensywne kursy maturalne. W ciągu dwóch miesięcy i czterdziestu godzin zajęć z całą pewnością zdążysz usystematyzować całą swoją wiedzę z wybranego przedmiotu. Sprawdź sam! Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz