poniedziałek, 31 stycznia 2011

Kursy maturalne 2-etapowe - dlaczego warto?

W naszym Centrum Edukacyjnym "Maturita" trwa aktualnie nabór na kursy maturalne 2-etapowe.

Kursy 2-etapowe są skierowane do obecnych drugoklasistów, którzy przygotowania do matury chcieliby rozpocząć trochę wcześniej, niż we wrześniu. Zainteresowanych szczegółami kursów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.maturita.pl

Dlaczego warto skorzystać akurat z tego typu kursów?
Tworząc tego typu kursy w naszej ofercie kierowaliśmy się trzema dwoma aspektami, które decydują o atrakcyjności tej oferty.
  1. Mniej stresu - jako uczniowie drugich klas szkół średnich nie czujecie jeszcze takiego napięcia, jak uczniowie klas maturalnych, a co za tym idzie, nauka przychodzi Wam zdecydowanie łatwiej.
    Spokojnie możecie wybrać sobie kursy z przedmiotów, które sprawiają Wam największe trudności, zrozumieć i powtórzyć materiał wykładany na kursach i mieć cały czas świadomość, że do matury zdążycie opanować cały zakres obowiązującego materiału.
  2. Czas na powtórki - ponieważ kurs jest rozłożony na dwa etapy: 40h + 80h, po zakończeniu kursu będziecie mieli jeszcze sporo czasu do matury, który spokojnie możecie poświęcić na utrwalenie zdobytych wiadomości, a nie na pośpieszne "wkuwanie". Zostanie też więcej czasu na naukę pozostałych przedmiotów maturalnych.
  3. Poprawa wyników na świadectwie z klasy drugiej i trzeciej - wcześniejsze opanowanie całego materiału z wybranych przedmiotów pozwoli Wam na uzyskanie lepszych ocen w drugim semestrze klasy drugiej, a także w klasie trzeciej. Po prostu będziecie znali materiał wcześniej, niż zostanie wprowadzony przez nauczyciela! W związku z tym wszelkie sprawdziany i klasówki wymagać będą od Was mniejszego nakładu pracy. Przez to będziecie mogli skupić się na innych przedmiotach.
Dodatkowym pozytywnym aspektem tak wcześnie rozpoczętego przygotowania do matury jest fakt, że cały proces przygotowania do matury możecie zaplanować bardziej precyzyjnie i bez zbytniego obciążania się nauką. Nie jest sztuką pracować ciężko, lecz pracować wydajnie. W taki sposób, aby Wasza praca przyniosła jak najlepsze efekty i doprowadziła Was do celu jakim jest zdanie matury na jak najlepszym poziomie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz