środa, 14 września 2011

Techniki skutecznej manipulacji - podsumowanie


Warsztaty, warsztaty i po warsztatach, można sparafrazować znane powiedzenie o świętach.

Ponieważ były to pierwsze warsztaty tego typu, bardzo nas ucieszyła tak wysoka frekwencja na spotkaniu. Podążając za powitaniem naszego trenera - w auli WSB zebrało się tego dnia sporo manipulatorów, kłamców, krętaczy i osób, które w przyszłości będą prowadzić swój własny biznes :) 


Dziękujemy za Waszą obecność na warsztatach i mamy nadzieję, że to spotkanie będzie pierwszym z całego cyklu warsztatów, które wkrótce Wam zaproponujemy.

Zanim jednak zdamy relację z samych warsztatów, kilka słów podziękowań i krótki wstęp organizacyjny. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej Pani mgr Annie Kocikowskiej za współpracę przy organizacji warsztatów i udostępnienie auli, a także Panu Szymonowi Lach za przeprowadzenie warsztatów w tak ciekawej i interesującej formie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy organizować następne spotkania w tym samym gronie.Zgodnie z programem, spotkanie zostało podzielone na trzy części tematyczne, które stopniowo wprowadziły uczestników w główne zagadnienie naszego spotkania, czyli SKUTECZNE TECHNIKI MANIPULACJI. Duże zaangażowanie i entuzjazm prowadzącego spotkanie Szymona Lach udzieliła się naszym gościom. Pytania z sali często przeradzały się w gorącą dyskusję na dosyć kontrowersyjne tematy. Skutkiem tego planowany czas warsztatów z 3 godzin przekroczył 5 godzin wykładów, rozmów i dyskusji. Z punktu widzenia organizatora jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu, gdyż świadczy to tylko o tym jak interesujace dla Was było to spotkanie.

Całe warsztaty można opisać kilkoma słowami: rewelacyjni uczestnicy, zaangażowany prowadzący, gorące dyskusje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania. Wkrótce zamieścimy też materiał filmowy.


1 komentarz:

  1. Witajcie,

    ja również dziękuję za zaproszenie do udziału w tym projekcie :) Uważam te warsztaty za udane mimo tego, że długość naszego spotkania nieco się przedłużyła.

    Mam jednak nadzieję, że Wy również pozytywnie odebraliście to, co działo się na naszym spotkaniu.

    Pozdrawiam i do zobaczenia :)

    OdpowiedzUsuń